FMB Projekt Sp. z o.o. jest firmą budowlaną prowadząca działalność na rynku trójmiejskim. Naszym Klientom oferujemy kompleksową realizację zleconego zadania od pomocy w wyborze projektu, jego zakupu, adaptacji do miejscowych warunków, uzyskaniem pozwolenia na budowę po kompleksową budowę „pod klucz” w raz z zagospodarowaniem terenu.

Kilkuletnia obecność na rynku budowlanym pozwoliła nam uzyskać miano firmy cechującej się rzetelnością i terminowością.
Jesteśmy firmą dynamiczną, ukierunkowaną na szybki rozwój. Przez lata działalności staraliśmy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klienta, obserwować zmieniające się trendy, technologie i gusta.

Z każdym kolejnym rokiem zwiększamy zakres wykonywanych prac, ilość podpisanych kontraktów, co przyczynia się do systematycznego co rocznego wzrostu obrotów.
W swojej pracy wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku budowlanym materiały i technologie. Dobieramy je w taki sposób by sprostać oczekiwaniom Inwestora. Osiąganie coraz lepszych wyników jest możliwe poprzez wprowadzanie nowych, innowacyjnych metod zarządzania, zatrudnieniu kreatywnych specjalistów w branży budowlanej i budowania atmosfery współpracy.

Jesteśmy po to by pomóc naszemu Klientowi zrealizować cel, dokończyć dzieło i stworzyć inwestycje zgodną z jego wyobrażeniem. Spółka FMB Projekt jest otwarta na różnorodność zleceń i chętnie podejmujemy trudne, innowacyjne w formie i zakresie wyzwania.

 

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia prac budowlanych i branżowych związanych z:

  • budową budynków mieszkalnych
  • domów jedno i wielorodzinnych
  • budynków biurowych i usługowych

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!